Witamy serdecznie na stronie firmy BHPsystem

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BHPsystem Beata Raszewska. Producent odzieży BHP. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BHP-SYSTEM Beata Raszewska powstało w 2009 roku jako odpowiedź na wzrastające potrzeby odbiorców odzieży roboczej i ochronnej oraz rękawic roboczych i ochronnych. Kontakt z BHPsystem Beata Raszewska

Szybki kontakt


O firmie

BHP-System

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BHPsystem Beata Raszewska, Jacek Raszewski Spółka Jawna powstało w 2009 roku jako odpowiedź na wzrastające potrzeby odbiorców odzieży roboczej i ochronnej oraz rękawic roboczych i ochronnych.

Swoją działalność w 2010 roku rozszerzyliśmy o wyroby kaletnicze.

Nasza firma wprowadziła w 2010 roku system zarządzania wg ISO 9001:2008 w zakresie produkcji i sprzedaży środków ochrony indywidualnej i innych wyrobów służących zabezpieczeniu pracowników w różnych gałęziach gospodarki i usług.

Jesteśmy producentem odzieży roboczej i ochron osobistych, zaopatrujemy przede wszystkim przemysł wydobywczy, ale jesteśmy otwarci na współpracę z innymi gałęziami przemysłu i usług.

W naszej ofercie znajdują się wyroby posiadające certyfikaty oceny typu WE, każdy produkt posiada ocenę z badań potwierdzającą możliwość stosowania wyrobu w środowisku pracy górniczej oraz certyfikat na nieszkodliwość.

30 grudnia 2013r. na zasadzie generalnej sukcesji, nastąpił aport Przedsiębiorstwa Wielobranżowego BHP-SYSTEM Beata Raszewska do Przedsiębiorstwa Wielobranżowego BHP-SYSTEM Beata Raszewska, Jacek Raszewski Spółka Jawna z siedzibą w Radomiu przy ul. Godowskiej 82/84D, w związku z tym certyfikaty, dopuszczenia i zezwolenia wystawione na nabyte przedsiębiorstwo w wyniku przekształcenia przeszło aportem na podmiot nabywczy, czyli P.W. BHP-SYSTEM Beata Raszewska, Jacek Raszewski Spółka Jawna.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BHPsystem Beata Raszewska powstało w 2009 roku jako odpowiedź na wzrastające potrzeby odbiorców odzieży roboczej i ochronnej oraz rękawic roboczych i ochronnych.